MINIškôlka 

Čo je MINIškôlka ?

Hľadáte v Žiline miesto, ktoré Vám zaručí istotu, pokoj a poskytne Vám viac ako len detský kútik? Chcete zjednodušiť Vašim deťom cestu v budúcom živote a pritom ich neobmedzovať v rozvoji a detskej zábave? Naša miniškôlka je tým správnym miestom, ktoré hľadáte. Radi privítame každé dieťatko vo veku od 1,5 do 3 rokov. V našom doobedňajšom adaptačnom programe zabezpečujeme starostlivosť o detičky s bohatým programom zameraným na individuálne potreby detí. Hravou a zábavnou formou sa v spolupráci s rodinou podieľame na rozvoji osobnosti dieťaťa. Pri práci využívame tematicky zamerané programové bloky s mnohými aktivitami. Vedieme deti k samostatnosti, zdravému životnému štýlu, spolupráci a kamarátskemu vzťahu k ostatným deťom. Podporujeme rozvoj ich schopností, tvorivosti, fantázie a začlenenie detí do kolektívu hravou formou.

Našim hlavným cieľom je vytvoriť príjemné miesto založené na princípoch rešpektujúcej výchovy, kde sa budú detičky tešiť, kde môžu rozvíjať svoje schopnosti zábavnou formou v úzkom kruhu ich rovesníkov a tým im uľahčiť prechod a adaptáciu do materskej školy. 

 

Pre koho je určená MINIškôlka

Pre deti od 1,5 roka do 3 rokov. Deti sú rozdelené na dve skupiny: 1. Malkáči  od 1,5 roka do 2 rokov. 

2. Veľkáči  od 2 rokov do 3 rokov

Kedy 

Pondelok - Streda - Piatok  09:30- 11:30  Veľkáči  ( od 2 rokov do 3 rokov)

Utorok    -  Štvrtok 09:00 - 11:00  Malkáči ( od 1,5 roka do 2 rokov

Cena 

Veľkáči  1- krát týždenne (Mecačný poplatok  35,- €) 

               2- krát týždenne (Mecačný poplatok 65,- €)

               3- krát týždenne (Mecačný poplatok 90,- €)

Malkáči 1- krát týždenne (Mecačný poplatok 35,- €) 

              2- krát týždenne  (Mecačný poplatok 65,- €)

Registrácia

Vyplnením registrácie súhlasíte s našimi podmienkami, ktoré sú k dispozícií v hlavnom menu v kolónke obchodné podmienky. Registrácia je záväzná až po zaslaní potvrdzujúceho emailu a uhradený peňažných prostriedkov v prospech nášho účtu.1. Údaje o rodičovi

2. Údaje o dieťati